Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25169
Stary 10.01.2014, 22:34
Pewnie, nie ma co bronić polskich interesów, bo masarz z Liszek jeździ A6.

Chodzi o to żeby pomysły eurokołchozu monitorować i w razie debilnych pomysłów, a jest ich wiele, protestować. I nie ma tu nic do rzeczy czym jeżdżą masarze.

Natomiast jeżeli się tego nie robi, z lenistwa, głupoty czy celowo to potem okazuje się że na każdym kroku jesteśmy w dupie. Czy jesli chodzi o stocznie, limity połowów dorsza, emisje co2 czy wędzone kiełbasy. A odpowiedzialnych nie ma.
Hej Nasz TS !!