Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4930
Stary 10.01.2014, 22:25
..raczej było, może było, nie wiem, ale jest to jak dla mnie ciekawy materiał ..wart powtarzania.. http://www.ey.com/PL/pl/Industries/M...3-Wisla-Krakow (zwłaszcza raport „Ekstraklasa piłkarskiego biznesu 2013”, warto kliknąć, otworzyć, przejrzeć..), a pokazuje on kolejny raz w którym miejscu jesteśmy ekonomicznie, tym bardziej warto tu docenić naszą piłkarską jesień z ubiegłego roku.
Ostatnio edytowane przez milosz : 10.01.2014 o godz. 22:33.
Odpowiedz cytując