..raczej było, może było, nie wiem, ale jest to jak dla mnie ciekawy materiał ..wart powtarzania..
http://www.ey.com/PL/pl/Industries/M...3-Wisla-Krakow (zwłaszcza raport „Ekstraklasa piłkarskiego biznesu 2013”, warto kliknąć, otworzyć, przejrzeć..), a pokazuje on kolejny raz w którym miejscu jesteśmy ekonomicznie, tym bardziej warto tu docenić naszą piłkarską jesień z ubiegłego roku.