Kocur napisał(a):

VB z 1.9 nie było. Dopiero VC ale to już inny budżet 
2.2 nie ma złych opinii, wiele tego jeździ podobnie jak 2.0 - mam na myśli ciągle VB.
|
co do tych opinii o 2.2 to sie jednak nie zgodzę.od wielu osób slyszalem ,ze ten silnik to trzeba dalekim lukiem obchodzic.chyba w "motorze" tez byl krytykowany.