Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1737
Stary 10.01.2014, 22:21
Kocur napisał(a):Wyświetl post
VB z 1.9 nie było. Dopiero VC ale to już inny budżet

2.2 nie ma złych opinii, wiele tego jeździ podobnie jak 2.0 - mam na myśli ciągle VB.
co do tych opinii o 2.2 to sie jednak nie zgodzę.od wielu osób slyszalem ,ze ten silnik to trzeba dalekim lukiem obchodzic.chyba w "motorze" tez byl krytykowany.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując