Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1736
Stary 10.01.2014, 22:16
a ten 2.2 to nie DTI ? Przecież w tym silniku pompa wtryskowa siała cały popłoch i słusznie. Bo auta już nie pierwszej młodości, nie najwyższej wartości a jak się zepsuje to pół wartości samochodu :(
Odpowiedz cytując