FraMat napisał(a):

|
....Upadną tylko te zakłady, ktore nie wymienią tradycyjnych komór wędzalniczych na komory z dymem w płynie...Sami producenci tez sobie winni jeśli przez ostatnie trzy lata nie odzywali się w sprawie proponowanych zmian. A mieli do nich dostep.
|
Dokładnie, pokażcie mi masarza z Liszek, Nowej Wsi, którego nie stać na A6, Jeepa czy coś lepszego...
A inną kwestią jest dyktat socjalistycznej EU jakiego koloru kupę mamy robić... uzasadnienia w dyrektywach można szukać i szukać, może się znajdzie w 1 na 20, reszta to lobbing i chęć trzymania ludzi za pysk by przypadkiem za dużo demokracji nie było... Wszystko w końcu jest dla naszego dobra.