|
A z nimi to nigdy nic nie wiadomo...
Nie zdziwią mnie 3 porażki, nie zdziwią mnie 3 zwycięstwa (no może troszkę). Wierzę w awans, stać nas na to. Ruscy i Francja do ogarania wg. mnie.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|