Trafiliśmy do najtrudniejszej grupy. 2-3 lata temu mieliśmy potencjał, by w takiej stawce podjąć walkę. Na dzień dzisiejszy typuję 3 porażki (realnie powalczyć możemy co najwyżej z Rosją moim zdaniem).
Niemniej jednak zawsze fajnie się chłopaków ogląda na tych turniejach
