Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 10.01.2014, 20:56
Trafiliśmy do najtrudniejszej grupy. 2-3 lata temu mieliśmy potencjał, by w takiej stawce podjąć walkę. Na dzień dzisiejszy typuję 3 porażki (realnie powalczyć możemy co najwyżej z Rosją moim zdaniem).

Niemniej jednak zawsze fajnie się chłopaków ogląda na tych turniejach
Odpowiedz cytując