Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25164
Stary 10.01.2014, 20:26
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze jest to, że raban jest podnoszony nie w momencie kiedy mogło to coś dać, czyli na etapie przygotowania aktu prawnego, tylko prawie 3 lata po jego opublikowaniu w Dz. U UE i na kilka miesięcy przed wejściem w życie newralgicznych przepisów. Norma.
Pewnie że norma. Napisz jeszcze ze nic się nie stało. Od sześciu lat jest taka norma, dla pierd....niętych. A winnych nie ma. No chyba że Kaczyński. Rudy kiedy wygrał ostatnie wybory? Nie czasem w 2011? Gdzie byli dziennikarze żeby go o takie sprawy pytać? A teraz kolejnych kilkaset zakładów padnie tak jak budowlanka dzięki euro. Ciekawy jestem kto jest na tyle jebnięty żeby jeszcze tych tumanów popierać. Wędzenie matołom przeszkadza, może jeszcze mandaty za grilla wprowadzą. Rudy kretyn też nie będzie protestował, a leming powie ze to norma. Jaja pańskie.
Hej Nasz TS !!