Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66417
Stary 10.01.2014, 19:55
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
O twojej wiedzy nt. transferow Marcelo i Głowackiego nawet nie mowie. To pan holender ich sprzedal ? To pan holender ich sprowadzal? Wez sie nie osmieszaj. Juz nie wspominam pod jakim trenerem osiagneli pelnie formy(to tez nie byl holender).

P.S - Z taka "wiedza", to zaraz sie okaze, ze np. Marcelo sprowadzal Valckx, a nie Bednarz .
Wskaż mi fragment w którym napisałem, że Marcelo i Głowacki zostali sprzedani przez holendra, no proszę Cię wskaż mi. A skoro piszesz, że się mylę i ośmieszam to chyba faktycznie nie Wisła Kraków ich sprzedała i nie Wisła dostała pieniądze za te dwa transfery, a Górnik Polkowice jak już napisałem wyżej, a może to był jednak Piast Czerwieńsk, przypomnij mi proszę
Ostatnio edytowane przez cfa : 10.01.2014 o godz. 21:44.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując