Wskaż mi fragment w którym napisałem, że Marcelo i Głowacki zostali sprzedani przez holendra, no proszę Cię wskaż mi. A skoro piszesz, że się mylę i ośmieszam to chyba faktycznie nie Wisła Kraków ich sprzedała i nie Wisła dostała pieniądze za te dwa transfery, a Górnik Polkowice jak już napisałem wyżej, a może to był jednak Piast Czerwieńsk, przypomnij mi proszę
