Mati_ napisał(a):

|
A co bedzie jeżeli odejdzie Cupiał? Kto przejmie klub bez żadnego pomysłu na zarządzanie?
|
Też mnie to martwi. Może Kita który chciał kupić Wisłę wróci ? Jest w Nantes i wpompował 60 mln euro na transfery i od razu jak przyszedł to budował porządną akademie . Tu by dał na początek kase na spłaty zaległości i z 5 mln na transfery , sprowadził porządnych fachowców i byśmy budowali klub na styl Borussi, gdzie np. taki Kagawa przyszedł za bodajże 600 tyś euro, a jak grał w BvB każdy widział. Cupiał sam jest sobie winien, ale faktycznie nie możemy patrzeć co było 3 lata temu bo jest jak jest . ;P