|
Nie rozumiem sensu tej dyskusji. Coś wydarzyło się już 3 lata temu, a Wy dalej wałkujecie ten temat.
Legia nam odjechała, za niedługo nam odjedzie Lech, Lechia czy jeszcze inny klub.
Co raz mniej wierze w ten klub, oddaje młodzież TS, nie inwestuje w akademie. Kurczę jest zle, a bedzie jeszcze gorzej. Jeżeli nie nastąpi jakas przemiana, to za kilka lat bedziemy myslec o mistrzostwie co najwyżej 1 ligi.
A co bedzie jeżeli odejdzie Cupiał? Kto przejmie klub bez żadnego pomysłu na zarządzanie?
|