Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66412
Stary 10.01.2014, 14:41
nikt inwektywami nie rzuca tylko faktami, wiec nie rozumiem Twojego oburzenia.

E: czepiłes sie jak pies ogona tych kosmicznych zarobków. Tak sie składa że kilka osob na forum wie ile wynosiły podstawy piłkarzy, ba, nawet była o to awantura. Pisząc o faktach miałem na myśli inne fakty. Kosmiczne zarobki to przenośnia zastosowana przez innego uzytkownika forum.
Kultura? Wybacz, ukryta opcja żydowska zawsze będzie tępiona, kultury się tam nie powinno szukać
Ostatnio edytowane przez szprotson : 10.01.2014 o godz. 16:28.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując