Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24137
Stary 10.01.2014, 14:37
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Pytanie należy raczej odwrocic...powinienes stanac przed lustrem i je sobie zadac, a potem zastanowic sie nad swoim życiem . Nie ma to, jak merytoryczna dyskusja.
Człowieku, już w drugim temacie robisz wiochę i obrażasz ludzi. Nie wiem skąd się bierze Twoja nagła hiperaktywność (nie chcę niczego sugerować), ale zastanów się nad sobą.

W przypadku Legii, jak zawsze - czas pokaże. Nie wygląda mi to jednak na kolejnego Wojciechowskiego albo Króla.
Dla ITI Legia była wrzodem na czterech literach, głównie przez konflikt z kibicami który sami wywołali, żeby potem się z niego w pospiechu wycofywać. Kwestia zadłużenia w dłuższym okresie czasu może okazać się kluczowa, bo na razie mamy miesiąc miodowy. Tego typu zagadnienia zaczynają wychodzić dopiero, gdy brakuje pieniędzy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.01.2014 o godz. 14:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując