Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66411
Stary 10.01.2014, 14:36
Taa, nie ma to jak precyzyjne informacje "o kosmicznych zarobkach", ..może jakieś precyzyjne dane, nie ma, acha no tyle w temacie.

PS. To jeszcze raz powtórzę, jeśli ktoś dywaguje o zarobkach na podstawie inf. dziennikarskich, to moja odpowiedź jest na takim samym poziomie ogólności.
PS.II Co do inwektyw, nie będę się zniżał do poziomu rynsztoka.
huberix napisał(a):Wyświetl post
Długu nie narobili Holendrzy. Tak jak pisali już wyżej Cupiał chciał na już . Valcx chciał sprowadzic Polaków, zapewnić Wiśle przyszłość, bo obeznanie na rynku miał fantastyczne, ale kiedy Cupiał powiedział że już JUŻ JUŻ to Stan ściągnął piłkarzy za darmo prócz trójki , zawodników straszych, ale którzy swego czasu byli najlepsi co było widać że coś potrafią ale to nie te lata. Gdy udało się zdobyć mistrzostwo to był szturm na LM, a wiadomo że nie mogliby wtedy przyjść jakieś Rasiaki tylko kolejni starsi jak Lamey czy Illiev. Jedynie co było błędem którego nie mogę przeboleć to Cikos .. 300 tyś euro było szkoda na niego.. . Operacja LM sie nie udała i dupa..
Cupiał zamiast w tamtym momencie przelać kase bo była możliwość w zimie sprowadzić grajków i bić się o puchary to zakręcił kurek i wszystko poszło w p... Szkoda ze nie ma Valcxa bo jak mówiłem : Miał obeznanie na rynku, miał zajebiste kontakty i dzieki nim gdyby został sprowadził by już wtedy młodych i tanich którzy w przeciągu roku by błyśli. Wypożyczylibyśmy kogoś pokroju Bitona z bardzo dobrego klubu bo pewnie miałby w nim kolegów, a tak to złoży taka Wisła propozycję Wyp ( choć to mit) i ją wyśmieją, że co to za klub, takiego zawodnika do Polski ?! Pfff... Valcx zrobił dobrą robotę choć przyznam że tu i ówdzie przesadził.
Ogólnie podzielam Twoją opinię, również uważam iż rezygnacja z Cikosa była błędem, cóż było, minęło.

_________
Do postu poniżej
taa, bardzo precyzyjne fakty o "kosmicznych zarobkach", oraz kultura prosto z ..rynsztoka, jednak żenada .

Ty naprawdę masz coś z głową, jak nie pedofilia, to zoofilia, a jak nie to, to znowu "ukryta opcja żydowska", ja Ci nie pomogę , medyka Ci trzeba.
Ostatnio edytowane przez milosz : 10.01.2014 o godz. 18:09.
Odpowiedz cytując