Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66410
Stary 10.01.2014, 14:19
Spokojnie Panowie.

Bednarz ma 7.46 PLN na zbyciu wiec wzmocnienia beda. Jeden juz plynie i Maradona sie nazywa wiec ocenimy kolo lutego jak przybije do brzegu. Sunday tez ma chrapke na ta mamone wiec jesli gdzies nie melanzuje z Snoopydogiem to na bank przebija blachy i organizuje staty ku uciesze prztszlego kupca.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 10.01.2014 o godz. 15:37.
Odpowiedz cytując