|
Spokojnie Panowie.
Bednarz ma 7.46 PLN na zbyciu wiec wzmocnienia beda. Jeden juz plynie i Maradona sie nazywa wiec ocenimy kolo lutego jak przybije do brzegu. Sunday tez ma chrapke na ta mamone wiec jesli gdzies nie melanzuje z Snoopydogiem to na bank przebija blachy i organizuje staty ku uciesze prztszlego kupca.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 10.01.2014 o godz. 15:37.
|