Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24134
Stary 10.01.2014, 13:43
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Shaggy, gdyby Leśny był miękką parówą to nie miałby jednej z największych kancelarii w Polsce i nie kupił sobie z kumplem najlepszego klubu piłkarskiego w Polsce.

Dla miękkich parówek pozostają inne branże
Leśny może być dalej miękką parówą, wystarczy , ze ma plecy jak to w postkomunistycznej Polsce, gdzie kariery często nie maja nic wspólnego z wiedzą czy wybitną umiejętnością prowadzenia biznesu. Ten koleś to zwykły słup, pewnie kolejne resortowe dziecko. Taka informacja wystarczy: " zasiada lub zasiadał w Radach Nadzorczych licznych spółek, w tym Kompania Węglowa S.A., Stalexport S.A., Index Copernicus International S.A., Black Lion NFI S.A., Ferrum S.A. Poza rynkiem polskim, biegle porusza się w systemie prawno-gospodarczym Rosji, Ukrainy i Białorusi". Byle kto bez koneksji nie zasiada w spółkach Skarbu Państwa, no i NFI czyli wielka pralnia pieniędzy podatników, uczestnictwo w prywatyzacji wielu podmiotów (wiemy jak wygladała prywatyzacja w Polsce). Pewnie też nie przypadkowo znalazł się w ITI , firmie założonej przez Wojskowe Służby Informacyjne, skupiajace w swoich władzach ludzi z tego kręgu. Patrzac na fizjonomie to taka typowa z okolic Bliskiego Wschodu tylko mycki brakuje.
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 10.01.2014 o godz. 13:47.
Odpowiedz cytując