Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
konik28
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
66408
10.01.2014, 13:12
Dajcie już spokój z tymi holendrami,teraz to już nie ważne kto ma rację.było minęło mleko się rozlało.Tyle w tym temacie
Tego się już nie da czytać co wy tam wypisujecie
konik28
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konik28
Znajdź inne posty napisane przez konik28