Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24133
Stary 10.01.2014, 12:53
Szpen napisał(a):Wyświetl post
a kto zabrania negocjować warunki? Czynsz jest umową, którą zawsze można negocjować.

Lech zszedł z 3,1 miliona na 600 tysięcy. PLus może sprzedać nazwę stadionu z kasą dla siebie.
Wisła płaciła 1,2 miliona.

Legia płaci 3,7 miliona.
Dodam, że Legia ma propozycje, by w przypadku zmniejszenia lub anulowania czynszu całość kwoty poszła na Akademię. Biorąc pod uwagę, że Legia jest jedynym podmiotem, który może być płatnikiem to ma naprawdę solidną pozycję negocjacyjną.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując