Szpen napisał(a):

a kto zabrania negocjować warunki? Czynsz jest umową, którą zawsze można negocjować.
Lech zszedł z 3,1 miliona na 600 tysięcy. PLus może sprzedać nazwę stadionu z kasą dla siebie.
Wisła płaciła 1,2 miliona.
Legia płaci 3,7 miliona.
|
Dodam, że Legia ma propozycje, by w przypadku zmniejszenia lub anulowania czynszu całość kwoty poszła na Akademię. Biorąc pod uwagę, że Legia jest jedynym podmiotem, który może być płatnikiem to ma naprawdę solidną pozycję negocjacyjną.