szprotson napisał(a):

Dla mnie kosmos to 3 tysiące masz racje, dla Ciebie kosmos to sex z kobieta a nie zwierzętami, ale tak jak pisałem w Twoim kierunku kilkunastokrotnie, spierać moglibyśmy się osobiście, no ale do tego trzeba mieć jaja,wiec temat zamknięty bo ty masz tylko cipkę.
Żałuję ze odpisałem Ci na twoje .......enie, bo po prostu myślałem ze może w końcu wiesz coś innego co przeczytasz na sport. pl czy w super expresie. Mógłbym z Toba polemizowac wywiadem Bednarza, ale to nie mam sensu, bo ty masz swoj zamknięty hermetyczny świat.
"powiedzmy że mielismy 4 zawodników " "powiedzmy ze mielismy ich 8 albo 12 - dlaczego 4?"
|
I ten post pokazuje iż nie jesteś wart uwagi mojej, tylko psychiatry.
Szkoda że prędzej czy później zaczynasz zarzucać adwersarzom jak nie pedofile to zoofilie, nie wiem może ktoś dorosły Cie skrzywdził w dzieciństwie i stąd takie zachowanie, tak czy owak żal mi Cię.