Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24131
Stary 10.01.2014, 11:58
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
A czy mu chcemy odpuszczenia nam tego czynszu ?
a kto zabrania negocjować warunki? Czynsz jest umową, którą zawsze można negocjować.

Lech zszedł z 3,1 miliona na 600 tysięcy. PLus może sprzedać nazwę stadionu z kasą dla siebie.
Wisła płaciła 1,2 miliona.

Legia płaci 3,7 miliona.
Odpowiedz cytując