PhantomRanger napisał(a):

|
A czy mu chcemy odpuszczenia nam tego czynszu ?
|
a kto zabrania negocjować warunki? Czynsz jest umową, którą zawsze można negocjować.
Lech zszedł z 3,1 miliona na 600 tysięcy. PLus może sprzedać nazwę stadionu z kasą dla siebie.
Wisła płaciła 1,2 miliona.
Legia płaci 3,7 miliona.