Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24130
Stary 10.01.2014, 11:38
Szpen napisał(a):Wyświetl post
takie .......en.ie. Wisła, Cracovia, Lech, Śłask, Lechia, Jaga, Górnik, Kielce to od kogo dostały stadiony? Sami se wybudowali?
Powyżej PhantomRanger już napisał a ja uzupełnię, że czym innym jest sprezentowanie stadionu przez samorzady roznych miast a czym innym bezpodstawne domaganie się takiego plastusia jak Leśny calkowitego zwolnienia z korzystania z przestrzeni publicznych.

Koles jest mega bezczelny bo nie dosc ze dostal stadion to jeszcze moze sprzedawac prawa do jego nazwy. Ale jemu malo bo on jest krolewicz Leśnodorski, on rzadzi legia ktorej mozesz kibicowac nawet jesli jestes z Krakowa czy Poznania.

Pieknie nam sie pompuje kolejny balonik a z nim rosnie buta i ego pewnego pana z koralikami na szyi
Kolejnym przykladem jego wybujalych rzadan jest to dotyczace transferow konkretnie o probe pozyskania Masłowskiego: "Przecież aby dobrze sprzedać zawodnika z kraju, trzeba go najpierw wypromować w rozgrywkach międzynarodowych. Z tego względu uważam, że na przykład Zawisza ma większy interes w tym, żeby oddać Masłowskiego do Legii, nie kłócąc się o 100, 200 czy nawet 500 tys. euro, tylko o 30, 40 czy 50 procent udziału w przyszłym transferze. Bo tylko tak wszyscy zarobią, a piłkarz optymalnie się rozwinie - uważa prezes Legii."

No tak przychodzi wielka Legia wiec Osuch powinien isc do kosciola podziekowac za to ze Lesny sie do niego zwraca i pasc mu do stop.
Juz widze jak Lesny latwo godzi si ena ustepstwa przy sprzedazy swoich grajkow
W ostatnim sezonie faktycznie cala druzyna (L)osersow sie wypromowala poprzez wystepy w LE...
Ostatnio edytowane przez shaggy : 10.01.2014 o godz. 11:44.
Odpowiedz cytując