A masz jakieś dowody że to były "kosmiczne kwoty", nie .. to po co znowu bijesz pianę ..
S.V„Różnica między wysokością kontraktu dobrego i przeciętnego zawodnika wynosi 100, może 150 tys. euro za rok. Powiedzmy, że mieliśmy czterech drogich zawodników, więc to daje około pół miliona euro więcej. To nie są miliony, tylko kilkaset tysięcy euro.” http://www.sport.pl/pilka/1,65039,13417056,Stan_Valckx__Cupial_nie_chcial_st awiac_w_Wisle_na.html?as=1
Dla Ciebie kosmos to 3 tyś zł. , ale kogo to obchodzi..
I jeszcze jedne ciekawy wywiad.. http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,wisla-krakow-stan-valcx-a-bogdan-basalaj-i-liga-mistrzow,artykul,151067,1,727.html
PS. jeśli ktoś dywaguje o zarobkach na podstawie inf. dziennikarskich, to moja odpowiedź jest na takim samym poziomie ogólności.