milosz napisał(a):

|
Pensje były wyższe tylko dla kilku piłkarzy i nie o jakieś „kosmiczne pieniądze” tylko średnio o np. 100, 150 tyś ero więcej niż powiedzmy takiego Garguły.
|
Jakieś dowody na to ?
Skoro już jesteśmy przy kwotach.Ile piłkarze sprowadzenie w tamtych czasach dostali na czysto za podpis? Ślepy znowu jesteś, nie widzisz pytania? Bawisz sie w finansiste to sie baw na calego.ILE?
E: Widze ze jest problem. Przedstaw dowody na to żę te pensje piłkarzy były średnio o 100 czy 150 tys euro wiekszę od Garguły.I oczywiście musisz pokazać ile zarabiał Garguła bo w innym przypadku to zwykłe kolejne .......enie bez zadnej podstawy.
Żebyś zrozumiał :
"Pensje były wyższe tylko dla kilku piłkarzy, tylko średnio o np. 100, 150 tyś ero więcej niż powiedzmy takiego Garguły."
p.s. dla mnie osobiście 100.000 euro to są kosmiczne pieniądze.