Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66402
Stary 10.01.2014, 10:46
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Matko, widac jak ty jestes zorientowany w temacie . Ręce opadaja, ale nie chce mi sie pisac dlugich wywodow, bo tutaj tekstu jest tyle do prostowania, ze az szok.
a) Płace były kosmiczne - wystarczy spojrzec jakie kwoty podawały media i dobrze poinformowani dziennikarze, o raportach ernst & Young nie wspominajac. Kwoty były powszechnie znane. Twoim glownym zrodlem informacji jest holender, ktory doprowadzil nasz klub prawie do ruiny. Wiec gratuluje Ci, twoja sprawa.
b) Czy ty zdajesz sobie sprawe, ze my z powodu fatalnych wynikow w lidze, braku pucharow, rozbuchanych pensji, bezwartosciowych pilkarzy(na ktorych nie moglismy nic zarobic) popadalismy w długi(ktore splacamy do dzisiaj, odsylam do wywiadow bylych pilkarzy i pewnego trenera z Holandii)? Gdzie ty byles przez ostatnie lata? Slabi kopacze(fantastycznie oplacani) kompromitowali sie w lidze, a ty chyba spałes.
c) Czytaj ze zrozumieniem...wyraznie podkreslilem sezony 2 nastepne sezony(kiedy pan Holender po MP sprowadzil kogo chcial, co odbija nam sie czkawka). Nie bede tez wymienial nazwisk kopaczy, ktorzy zdobyli MP(bo to byli w wiekszosci pilkarze nasprowadzani przez innych ludzi).
d) Co do Jaliensa, to odsylam do wywiadow, do zbierania opinii wsrod dziennikarzy holenderskich.
Smiali sie wprost, ze facet znalazl klub i dostal jednoczesnie takie uposaznie. Daje duze pieniadze, ze nikt go w tej Holandii(od nas) nie ogladal, bo nikt takiego dziada za taka kase by tu nie sprowadzil. A wystarczylo sie tylko zorientowac w temacie, ale przeciez pan Stan musial dac zarobic koledze .
e) Nie kompromituj sie, ze polityka transferowa zarzadzal Boss , ladnie odplynales. Wiekszego absurdu dawno nie slyszalem. Wlasciciel zatrudnia fachowca z zachodu, ale sam wszystko ustal, sam wyszukuje pilkarzy i sam oferuje im pensje . "Ciekawa teoria".
Matka Ci nie pomoże, jeśli nadal będziesz pisał podobne bzdury że szok. Pisze Twoim słownictwem, aby to do Ciebie dotarło
a)Za Płace odpowiada Zarząd Wisły, a ten działa pod dyktando właściciela. Pensje były wyższe tylko dla kilku piłkarzy i nie o jakieś „kosmiczne pieniądze” tylko średnio o np. 100, 150 tyś ero więcej niż powiedzmy takiego Garguły. Teza, że je precyzyjnie znają tzw. dobrze poinformowani dziennikarze, to taka nonsens, że szkoda mi czasu na jego rozwijanie.. Za finanse nie odpowiadał (w sferze decyzyjnej) żaden z Holendrów,.. tak trudno to zrozumieć.. Teza że klub został „doprowadzony do ruiny to kolejna nonsesn.. Przychody w 2011 równoważyły wydatki, a gdzie podziały się korzyści z transferów (Marcelo i reszta), to już inna analiza. Przychody radykalnie zmalały w 2012 roku, nie zakwalifikowaliśmy się do pucharów i stad manko w budżecie, za holendrów były dodatkowe 4 mln euro, za Bednarza, Probierza, Kulawika, korzyści z pucharwów były równe 0
b) Czy Ty (bądź łaskaw pisać „Ty” z dużej litery) zdajesz sobie sprawę że wyniki sportowe Holendrów były więcej niż dobre, że było MP i najlepszy wynik w europejskich pucharach od 9 lat w Wiśle Kraków. Złe wyniki to były za Bednarza, Probierza i Kulawika, z tego co piszesz wynikałoby że to tych 3 wymienionych przeze mnie uważasz za Holendrów, . Ci znienawidzenie przez Ciebie piłkarze mieli i MP i dobrze nas prezentowali w europejskich pucharach, a pretensje o złe wyniki to miej do polskich następców w postaci Bednarza, Probierza i Kulawika, ile razy mam to pisać, aby to do Ciebie dotarło.. Obudź wreszcie z tego letargu..
c)czytaj ze zrozumieniem, mistrzostwo i dobrą grę w pucharach zawdzięczmy piłkarzom sprowadzonym przez Stana i choćbyś pękł to tak właśnie jest. Bez Meliksona, Genkowa i Pareiki nie byłoby MP, bez np. Bitona nie byłoby większości bramek jesienią, jak możesz to kwestionować, to żałosne..
d)Co do Jaliensa, to Ty nadal nic nie rozumiesz, no to jeszcze raz, w Holandii gra takiego piłkarza to nic nadzwyczajnego, ale gra takiego zawodnika w Polsce z takim CV (!) to wymagało odpowiednio wysokiej dla niego pensji, inaczej nigdy by nie chciał grać w tak kiepskiej lidze.
e)Nie kompromituj się pisząc że Maaskant i Valckx wydawali pieniądze, bez zgody i wiedzy Zarządu Wisły, a ten działał bez wiedzy i zgody właściciela, jeśli tak myślisz, znaczy nie znasz nawet podstaw funkcjonowania klubu. A ta "ciekawa teoria" o której wspominasz jest tyllko w Twojej głowie, albowiem w ten sposób nikt tu nie pisał.
Ostatnio edytowane przez milosz : 10.01.2014 o godz. 10:57.
Odpowiedz cytując