Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24127
Stary 10.01.2014, 10:46
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Niewiele, to mowi...jak zwykle dziennikarze sportowi w Polsce, to tylko mit, bo zamiast zapytac, czy ten dług jest wzgledem Legii wobec nowych inwestorow(ktorzy splacili ITI), tzn. dług wewnętrzny? Czy inwestorow(jako inwestorow, a nie Legia Warszawa) względem ITI? Dosc enigmatyczna wypowiedz. Wychodziloby na to, ze jednak nie jest tak różowo, bo obstawiam pierwszy scenariusz(Legia jest juz zadłużona wobec nowych inwestorow, chyba ze to jacys samarytanie, ktorzy niezbyt precyzyjnie sie wyrazili).
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Pytanie należy raczej odwrocic...powinienes stanac przed lustrem i je sobie zadac, a potem zastanowic sie nad swoim życiem . Nie ma to, jak merytoryczna dyskusja.

P.S - Brak interpunkcji, to chyba jeden z objawów twojej przypadłości .
Kolego sympatyczny. Dług wewnętrzny powstaje wtedy kiedy spółka matka pożycza spółce córce pieniądze. Leśnodorski kupując z Mioduskim udziały w spółce córce nabywają ją wraz ze wszystkimi przychodami, stanem majątku oraz zadłużeniem. Jedną z możliwości pozbycia się długu spółki córki w stosunku do spółki matki jest jego spłacenie lub umorzenie przez tą drugą co jak wiemy mieć miejsca nie może. Więc co masz na myśli pisząc: dług jest wzgledem Legii wobec nowych inwestorow(ktorzy splacili ITI) czy inwestorow(jako inwestorow, a nie Legia Warszawa) względem ITI ? Bo ja tego zdania po prostu nie rozumiem. Inwestor wykładający pieniądze, który staje się właścicielem spółki to nie ta sama osoba co nią zarządza.
Odpowiedz cytując