Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24126
Stary 10.01.2014, 10:25
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Nowi właściciele, nowe rozdania, zasady i żądania
Obleśny z gumą w gębie domaga się od miasta odpuszczenia czynszu za stadion.
Trzeba mu przyznać jest bezczelniacha z niego. Dostał za free stadion za 400 mln a teraz domaga się odpuszczenia czynszu.

W tym kraju raczej podatki i czynsze za u zytkowanie nieruchomosci się płaci... hehe

takie .......en.ie. Wisła, Cracovia, Lech, Śłask, Lechia, Jaga, Górnik, Kielce to od kogo dostały stadiony? Sami se wybudowali?
Odpowiedz cytując