cfa napisał(a):

|
A kurcze faktycznie zapędziłem się bo to nie Wisła dostała za nie kasę tylko Górnik Polkowice ...
|
Błądzić rzeczą ludzką, ale tkwić w błędzie to już błąd.
Marcelo i Głowacki odeszli przed "erą holendrów" i kasa z nich poszła w dużym stopniu na spłatę Levadii, braku stadionu oraz transfery takich tuzów jak Bunoza czy Jovanic.