|
Nie śnić o potędze ale o normalności - to chyba najlepszy komentarz do tej naszej skopanej.
Tych śniących w większości już nie ma, a jak są to dawno się obudzili i nadal mają kaca.
"Piłka to trudny sektor dla biznesu. Przekonało się o tym w Polsce wielu właścicieli, z Bogusławem Cupiałem z Wisły na czele, pompując miliony w kluby, w zamian dostając ledwie kilka chwil emocji na najwyższym poziomie. Czasem w tym świecie pojawiają się ludzie, którzy chcą wszystkiego tu i teraz. Czasem, co niedawno przerabiała inna warszawska drużyna – zwykli hochsztaplerzy. Jest i było paru takich, którzy chcą włożyć i natychmiast wyjąć, a najlepiej nie wkładać wcale. Innym brakuje cierpliwości."
Co do stadionu - odpuszczą część czynszu a nie całość. Nie dziwie im się, Legia i tak dużo płaci.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|