mr_kwolf napisał(a):

Ale co ci dwaj zawodnicy i ich odejście mają wspólnego z Holendrami?
Btw, jak czytam, że niektórzy sądzą, że Valckx nie negocjował kontraktów tylko jakiś mityczny dyrektor finansowy to ja dziękuje, wysiadam.
|
A kurcze faktycznie zapędziłem się bo to nie Wisła dostała za nie kasę tylko Górnik Polkowice ...