Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66399
Stary 10.01.2014, 09:49
cfa napisał(a):Wyświetl post
@For_Fun
Powiedz mi proszę kiedy Wisła zarobiła na transferach więcej niż w sezonie w którym przyszli do klubu tak znienawidzeni przez Ciebie Holendrzy, ludzie którzy są winni całemu złu! Co do Twoich wywodów o transferach ... to każdy Dyrektor Sportowy jak by miał wzmianiac klub to w moim mniemaniu raczej wolałby kupic młodych perspektywicznych zawodników o czym była mowa już nie raz. I o Twoich słowach na temat Cupiała i wyszukiwania piłkarzy, dzizus kurfa pewnie, że nie on wyszukiwał ale to on stwierdził, że woli Lameya z karta w ręku niż Olkowskiego za którego trzeba by było zapłacic. W jego przypadku to chyba transferowy rekord wszechczasów został pobity po trafił do potentata finansowego jakim jest Górnik Zabrze!
Pewnie kosztował 2x tyle co trzeba było dac Lamyeowi za podpisanie kontraktu ale holender przecież był za darmo !
Generalnie to jak piszesz świadczy o pewnych brakach w znajomości realiów jakie panują w Wiśle.
Jeszcze raz napiszę, Marcelo, Głowacki, Brożki wyszli z klubu za spore pieniądze, dla Wisły to był chyba rekordowy zysk ze sprzedaży zawodników, puchary na wiosnę też wygenerowały dośc duży zysk, największy od 9 lat!! bo tyle czekaliśmy na Wisłe w pucharach ...
A taką sytuację mamy bo zamiast kupowac młodych zdolnych w tamtym czasie kiedy znalazły się jakieś pieniądze na transfery, ktoś to przyblokował i naściągał emerytów którym się mało chciało. Ilieva który grał fajnie techneicznie, ale efektywnośc miał słabszą niż Kirm, o Jaliensie i Lameyu nie wspomnę, a Pareikę polecił Frankowski.
Ale co ci dwaj zawodnicy i ich odejście mają wspólnego z Holendrami?

Btw, jak czytam, że niektórzy sądzą, że Valckx nie negocjował kontraktów tylko jakiś mityczny dyrektor finansowy to ja dziękuje, wysiadam.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 10.01.2014 o godz. 09:51.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując