Nowi właściciele, nowe rozdania, zasady i żądania

Obleśny z gumą w gębie domaga się od miasta odpuszczenia czynszu za stadion.
Trzeba mu przyznać jest bezczelniacha z niego. Dostał za free stadion za 400 mln a teraz domaga się odpuszczenia czynszu.
W tym kraju raczej podatki i czynsze za u zytkowanie nieruchomosci się płaci... hehe