Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24124
Stary 10.01.2014, 07:45
Nowi właściciele, nowe rozdania, zasady i żądania
Obleśny z gumą w gębie domaga się od miasta odpuszczenia czynszu za stadion.
Trzeba mu przyznać jest bezczelniacha z niego. Dostał za free stadion za 400 mln a teraz domaga się odpuszczenia czynszu.

W tym kraju raczej podatki i czynsze za u zytkowanie nieruchomosci się płaci... hehe
Odpowiedz cytując