gypsy napisał(a):

Leśny z kumplem kupili Legię, no i fajnie. Kto bogatemu zabroni? Życzę im tylko, żeby nie byli drugimi Wojciechowskimi czy Królami. Na razie się na to nie zapowiada, ale kto wie.
Nic dziwnego, że poruszenie na forum, skoro ta wiadomość spadła tak nagle. Przynajmniej ja się na nią wcześniej nie natknęłam.
|
Ja tam im zycze drugiego Wojciechowskiego czy Ptaka , zeby spadli jak najnizej.