Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fantom chicago
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: z daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24121
Stary 09.01.2014, 23:21
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Leśny z kumplem kupili Legię, no i fajnie. Kto bogatemu zabroni? Życzę im tylko, żeby nie byli drugimi Wojciechowskimi czy Królami. Na razie się na to nie zapowiada, ale kto wie.

Nic dziwnego, że poruszenie na forum, skoro ta wiadomość spadła tak nagle. Przynajmniej ja się na nią wcześniej nie natknęłam.

Ja tam im zycze drugiego Wojciechowskiego czy Ptaka , zeby spadli jak najnizej.
Odpowiedz cytując