Jaroo1 napisał(a):

Taka jest z tobą dyskusja lewaczku. Udajesz mądrego, anty pis, po, sld itd. a posługujesz się stereotypami i jakoś dziwnie się składa, że jedziesz po prawicy i narodowcach a liżesz rowa lewakom
|
No właśnie widać jaka jest z tobą "dyskusja"...