Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25147
Stary 09.01.2014, 22:06
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Taka jest z tobą dyskusja lewaczku. Udajesz mądrego, anty pis, po, sld itd. a posługujesz się stereotypami i jakoś dziwnie się składa, że jedziesz po prawicy i narodowcach a liżesz rowa lewakom
No właśnie widać jaka jest z tobą "dyskusja"...