Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25140
Stary 09.01.2014, 21:10
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Aha, aha, ten cwel Palikot ubliżał Polakom od nazistów i coś tam pieprzył o napiętnowaniu ich i ich rodzin... Także pisz sobie co chcesz o Karnowskim i Pospieszalskim ale nie kłam, że ten śmieć Palikot jest taki czysty.
O tutaj masz:
"Sfotografujemy mordę za mordą. Opublikujemy dane. Wywiesimy plakaty w miastach, dzielnicach , na ulicach – wszędzie tam gdzie żyją. Tam ich powiesimy, aby każdy widział z imienia i nazwiska kto jest faszystą. Będziemy na nich pluć, wsadzać do więzienia, gnębić w miejscu pracy. Niech czują się słabi, niech się boją. Wyśmiejemy ich, ich znajomych, ich bliskich."
Normalnie jakbym żula Niesiołowskiego słyszał
No i co ja mam za wszystko odpowiadać co powiedział Palikot ? Ty odpowiedz za wszystko co powiedział Kaczyński ,czy kogo tam popierasz. Polakom ubliżał od nazistów ? Wszystkim ,czy tylko tym co zamawiają "pięć piw" ?