Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24119
Stary 09.01.2014, 21:08
Newsy ze Stolarskim są jak najbardziej poważne. Zobaczymy czy chodziło wyłącznie o podbicie wysokości kontraktu (przykład Arboledy licytującego nową umowę), czy Stolarski podzieli los Bereszyńskiego.

Poruszenie na forum jakby to w Wiśle zmieniał się właściciel. Może faktycznie W. przyjdzie za C.
Odpowiedz cytując