Newsy ze Stolarskim są jak najbardziej poważne. Zobaczymy czy chodziło wyłącznie o podbicie wysokości kontraktu (przykład Arboledy licytującego nową umowę), czy Stolarski podzieli los Bereszyńskiego.
Poruszenie na forum jakby to w Wiśle zmieniał się właściciel. Może faktycznie W. przyjdzie za C.
