Cytat:
|
Palikot nie jest moim mentorem. Jeśli kogoś traktował ostro to byli to zawsze politycy
|
Aha, aha, ten cwel Palikot ubliżał Polakom od nazistów i coś tam pieprzył o napiętnowaniu ich i ich rodzin... Także pisz sobie co chcesz o Karnowskim i Pospieszalskim ale nie kłam, że ten śmieć Palikot jest taki czysty.
O tutaj masz:
"Sfotografujemy mordę za mordą. Opublikujemy dane. Wywiesimy plakaty w miastach, dzielnicach , na ulicach – wszędzie tam gdzie żyją. Tam ich powiesimy, aby każdy widział z imienia i nazwiska kto jest faszystą. Będziemy na nich pluć, wsadzać do więzienia, gnębić w miejscu pracy. Niech czują się słabi, niech się boją. Wyśmiejemy ich, ich znajomych, ich bliskich."
Normalnie jakbym żula Niesiołowskiego słyszał