W legijnych mediach m.in. w "Piłce Noznej" Leśnodorski "Człowiekiem Roku 2013" a powinno być "Błaznem Roku 2013", bo gdyby porównac wyniki z tym co zapowiadał i ile kasy na to poszło to tytuł Błazna Roku wygrał bezapelacyjnie

. Orientuje sie ktos czy te newsy ze Stolarskim jakoby w Legii są poważne, bo jeśli tak to to po Kuście (chyba) będzie trzeba odkurzyc stary przebój "Tam w Warszawie na peronie, wisi .... na kon..nie".