Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66393
Stary 09.01.2014, 19:09
Ale niektórzy ludzie na tym portalu mają nasrane w głowie. Od początku było wiadome że ten sezon gramy na przeczekanie i uregulowanie długów a celem jest pierwsza ósemka. Przez to że na jesień chłopaki zrobili wynik ponad oczekiwania niektórzy zaczęli sobie wyobrażać nie wiadomo co.
Narazie odszedł tylko Małecki, który za wiele nie wnosił do gry na jesień.A zawsze to jakaś kasa za niego i możemy szybciej wyjść na prostą.
Poza tym mówi sie o odejściu Sarkiego który też dużo nie wnosi (za niego też możemy dostać pareset tys. euro.
Oprócz tego odejść może Bunoza i to już jest zawodnik pierwszego składu ale niech odchodzi bo on mógł mieć tą runde tylko dobrą a zawsze to jakiś hajs za niego.
Plus jeszcze wpadła nam stówka za Mączyńskiego niespodziewanie.
Czyli zarobek może wynieść napewno koło 800 tys euro a tracimy tylko jednego zawodnika pierwszego składu, ale jego można zastąpić Piotrkiem Brożkiem albo Nalepą.
Za Małego i Sarkiego wpuszczać można Klarica i Szewczyka, też wielkiej róznicy nie będzie.
Ja osobiście wolę zeby ten sezon grać na spokojnie, nawet nie musi być miejsca pucharowego, tylko żeby klub wyszedł na prostą i wtedy zaczął robić konkretne wzmocnienia i atakował Mistrzostwo Polski.
Odpowiedz cytując