emj10 napisał(a):

|
Właśnie wrogo przejęli duży kraj - Ukrainę.
|
Z Ukrainą się nie zgodzę że wrogie przejęcie - po prostu kupił państwo za gotówkę - w końcu mamy kapitalizm
kamikaze napisał(a):
|
Bez przesady, bo jakby kochał swój kraj to bez problemu Rosja byłaby pierwszym mocarstwem świata. Robi wszystko żeby wydoić Rosję i tyle. Zwykła marionetka.
|
Czyją marionetką może być szef najpotężniejszego obecnie państwa na Ziemi ?

Ludność, armia, zasoby naturalne, gospodarka - ścisła czołówka.
Gość ma tyle na koncie że 100 pokoleń może żyć z procentów - i jestem skłonny stwierdzić że mu naprawdę zależy na "Wielkiej Rosji" bo w staraniach nie ustaje nawet przez chwilę.