Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Pan_Wątrobian
Member
Od: 03.2013
Offline
#
25127
09.01.2014, 15:06
Śmiać sie chce na widok ludzi którzy sie przekrzykują która partia lepsza PiS czy PO
Obie siebie warte.Proeuropejskość tuska przeraża tak samo jak socjalizm kaczyńskiego
Pan_Wątrobian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pan_Wątrobian
Znajdź inne posty napisane przez Pan_Wątrobian