Wyświetl pojedynczy post
jurek4312
Junior Member
 
Od: 10.2010
Skąd: Lbsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1288
Stary 09.01.2014, 15:05
Siema,
znalazłem kiedyś gdzieś tutaj na forum paczkę piosenek było tam ok. 40 utworów zarówno o Wiśle i o naszych Braciach. Posiada ktoś może taka paczkę lub ma jakiś link do niej ?
TSW !
Odpowiedz cytując