Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
jurek4312
Junior Member
Od: 10.2010
Skąd: Lbsk
Offline
#
1288
09.01.2014, 15:05
Siema,
znalazłem kiedyś gdzieś tutaj na forum paczkę piosenek było tam ok. 40 utworów zarówno o Wiśle i o naszych Braciach. Posiada ktoś może taka paczkę lub ma jakiś link do niej
?
TSW !
jurek4312
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jurek4312
Znajdź inne posty napisane przez jurek4312