Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1730
09.01.2014, 14:44
No to jeszcze pytanie o drugi samochód. Opel Vectra B kombi 2.2DTi 2002r. Ktoś, coś, jakaś opinia? Będę wdzięczny.
someone_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do someone_TSW
Znajdź inne posty napisane przez someone_TSW