Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24109
Stary 09.01.2014, 13:46
Nikt w Legii nie będzie sprowadzał ludzi proponowanych przez menadzerów. Każdy kto interesuje się Legią doskonale o tym wie. Nie po to zbudowali sztab by nawet przeglądać przysyłane hurtowo propozycje. Takich propozycji do każdego polskiego klubu przychodzi dziennie 20-30 i marszu są po prostu kasowane. Może w Widzewie czy Podbeskidziu sprawdzają takowych graczy ale w innych klubach doskonale poznali już ten mechanizm i mają na to wyjebane.
Dług ITI? Sprawa jest gruba i dość poważna ale poczekamy na informację. Zanim jednak zacznie się pisać o tym, że klub bez wsparcia z zewnątrz nie przetrwa warto zaznajomić się chociażby z przybliżonymi kwotami od sponsorów.
To nie są groszowe sprawy. Generowanie przychodów coś wam mówi czy to czarna magia ?
Co do samego przejęcia to zobaczymy, na ten moment nie można ani się przesadnie cieszyć ani smucić. Po prostu zmiana.
To samo w Śląsku a o Lechii nie wspominam bo tam to mogą być dopiero jaja...oby nie.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując