silver03 napisał(a):

|
Boże świnty, Legia zmieniła właściciela a weszło robi z tego relacje live, czy jest na sali lekarz?
|
Niebawem na wesz(L)o powinna się zacząć kolejna relacja LIVE bo Śląsk Wrocław ma trzech nowych współwłaścicieli:
"
Firmy Hasco-Lek SA, Inter-System SA i Supra Invest SA będą nowymi współwłaścicielami Śląska Wrocław. Każda z nich otrzyma pakiet 16,88 procent akcji sportowej spółki (co stanowi łącznie 50,63 procent wszystkich udziałów), za które miasto Wrocław otrzyma blisko 4 mln zł.
Miasto zdecydowało, że pozbędzie się większościowego pakietu akcji pod koniec grudnia, a oferty na zakup trzech pakietów akcji piłkarskiego Śląska można było składać do środy. W sumie wpłacone zostały cztery wadia, ale tylko trzy oferty spełniły wszystkie wymogi formalne." 90minut.pl
A i w najbliższym czasie Lechia zmienia właściciela
Ale poza dzisiejszym więcej relacji z takich szopek nie bedzie Stano siedzi w kieszeni Leśnodorskiego więc tylko (L)osersi moga wystapic w takiej szopce noworocznej
