Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9081
Stary 09.01.2014, 13:37
chodziło chyba o sumę odstępnego, tak ? Tak mi się kojarzy, że był dla nas za drogi Na żywo widziałem go tylko raz, w meczu z Polonią Bytom na Hutniku i moim zdaniem naprawdę się wyróżniał
Odpowiedz cytując