|
przecież Cudak powiedział że władzy nie odda ,już nawet zaplanował jak wyda miliardy z Unii do 2020 roku...więc jak może nie wygrać wyborów.Pewnie tylko koalicjant sie zmieni bo za psl wszkoczy Lesio Miller który na myśl wejścia do rządu przebiera nożkami
Ostatnio edytowane przez AYALA : 09.01.2014 o godz. 11:51.
|