Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Darii
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24104
Stary 09.01.2014, 10:48
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Dla kibiców Legii to jak wygrać w Lotto. Jak się jeszcze okaże, że przejęli klub bez długów to posunięcie perfekcyjne.

Dla nas - sportowo bardzo zła informacja - klub taki jak Legia, bez zadłużenia ze sprawnym zarządem może bardzo poważnie namieszać.
Z tego co się orientuję oraz z informacji dostępnych w mediach Legia nie ma żadnego długu od jesieni 2012. Ten dług który niby był został skapitalizowany. Jest to jakiś sprytny zabieg księgowy. Także Legia ma bielusieńką kartę, w dodatku ponoć klub od 2 lat jest samofinansujący się.
Odpowiedz cytując