Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
b3frE
Member
Od: 07.2004
Offline
#
4927
09.01.2014, 10:39
brylant17
napisał(a):
To 10 czy 100? tys zł? bo na początku pisze o 100 a na dole o 10 tys zł za mączke
10 dla TS i 100 dla S.A
TYLKO WISŁA KRAKÓW NASZ TS !! !!
b3frE
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do b3frE
Znajdź inne posty napisane przez b3frE