Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pauwe
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: nie ustalono
Offline
#
24100
09.01.2014, 09:44
SharksiK
napisał(a):
A dlaczego weselsza? A co on takiego wesołego robi? Mógłbyś sprecyzować.
Kolega pewnie miał na myśli to oto wydarzenie...
http://www.youtube.com/watch?v=hQa7Setip_o
Pauwe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pauwe
Znajdź inne posty napisane przez Pauwe