|
Znajomy jeździł taką Meganką. Narzekał straszliwie. Większość czasu stała w warsztacie. Z drugiej strony jeszcze dwóch kumpli jeździło Megane i nie narzekali, z tym że to były Megane Coupe i zwykła Megane (hatchback).
Więc tak jak picasso wyżej napisał. Sprawdzony model z pewnych rąk powinien być OK.
Przy okazji zapytam o opinię. Możliwe, że w tym roku będę chciał coś kupić, budżet pewno koło 30-35 tys.
Na razie tak sobie luźno przeglądam i 3 modele mam na oku.
Saab 93, BMW serii 1, Subaru Legacy w kombi. Trzy różne auta prawdę mówiąc, ktoś jeździł? Coś więcej wiecie?
the future's uncertain
and the end is always near
|